HİZMETLERİMİZ
EPİLASYON
EPİLASYON Tıbbi ortamlarda yapılan epilasyon operasyonlarının uygulanabilmesi için, uygulama yapılacak cildin bazı faktörleri kendinde bulundurması gerekir.
 
tümü »
 
POWER PLATE
POWER PLATE Power Plate'in üstün vibrasyon teknolojisi ilk olarak 1970’li yıllarda yerçekimsiz ortamda oluşan kas ve kemik yoğunluklarındaki azalmayı önlemek için Sovyet kozmonotlara uygulandı.
 
tümü »
 
 
CİLT BAKIMI
CİLT BAKIMI Cilt bakımı her insanın yapması gereken bir bakımdır. Hem estetik hem de özellikle sağlık açısından çok önemlidir. Cilt temizliğine önem vermek cildimizin ileriki yaşlarda kırışmasını önemli ölçüde azaltacaktır.
 
tümü »
 
KAVİTASYON
KAVİTASYON Kavitasyon, Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir.
 
tümü »
 
 
LIFTING
LIFTING Bayanlar için güzellik her şeyden önce gelir. Herkes hayal ettiği vücut hatlarına kavuşmak, selülitlerinden ve fazla kilolarından kurtulmak, cildinin pürüzsüz ve ışıl ışıl olmasını ister.
 
tümü »
 
RADYO FREKANS
RADYO FREKANS Tedavi sonunda yüz cildinde gerilme ve sıkılaşma sağlanır. Vücut uygulamalarında özellikle kalça ve üst bacaklar gözle görünür bir şekilde gençleşir. Radyo dalgaları kullanılarak yapılan bir tedavi yöntemidir.
 
tümü »
 
 
ELEKTROTERAPİ
ELEKTROTERAPİ Elektro Therapy cilt; cilt altı dokuları ve derin kas gruplarının yüksek frekanslı elektriksel uyarılarla aktive edilmesi esasına dayanmaktadır. Oluşturduğu etki le vazodilatasyon ve lipoliz gerçekleşir.
 
tümü »
 
PRESSOTERAPİ
PRESSOTERAPİ Pressoterapi bölgesel zayıflama tedavisi vücudu lenf drenajı yöntemiyle kan dolaşımını hızlandırmak, bölgesel zayıflama ve detoks tedavisi için dizayn edilmiş özel bir basınç tedavisi ve bölgesel zayıflama yöntemidir.
 
tümü »
 
 
KALICI MAKYAJ
KALICI MAKYAJ Permanent make up yani kalıcı makyaj doğal pigmentleri cildin üzerine yerleştirme sanatıdır. Tamamen doğal mineral ve bitki pigmentlerinin mükemmel bileşiminden elde edilir. Kesinlikle yan etkisi yoktur.
 
tümü »
 
PROTEZ TIRNAK
PROTEZ TIRNAK Tırnaklarım uzamıyor, ben de gösterişli ellere sahip olmak istiyorum’ diye isyan edenlerdenseniz, imdadınıza protez tırnak uygulaması yetişiyor.
 
tümü »
 
 
ALTIN MASKE
ALTIN MASKE Kleopatra'nın zamanından beri altın cilt bakımlarında kullanılır. Altın maskesi günümüzde Japonların bulmuş olduğu bir bakım şeklidir.
 
tümü »
 
KAŞ TASARIMI
KAŞ TASARIMI Kaş tasarımı sayesinde yok olan dökülen kaşlarınızı canlandırıyoruz ve daha sağlıklı görünmelerini sağlıyoruz. Dökülme vb. gibi sorunları ortadan kaldırıyoruz.
 
tümü »
 
 
KİRPİK EKLEME
KİRPİK EKLEME Kirpik ekleme uygulaması sayesinde kirpikleriniz daha dolgun ve gözlerini daha ne ortaya çıkmasını sağlamaktayız. Bu uygulama uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.
 
tümü »
 
SİR AĞDA
SİR AĞDA Sir ağda çam reçinesinden üretilen yapışkan, ısı ile akışkanlık kazanan doğal bir epilasyon ürünüdür. Sir ağda kullanımı epilasyondaki en etkili yöntemlerin başında geliyor.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB