LIFTING
LIFTING
Bayanlar için güzellik her şeyden önce gelir. Herkes hayal ettiği vücut hatlarına kavuşmak, selülitlerinden ve fazla kilolarından kurtulmak, cildinin pürüzsüz ve ışıl ışıl olmasını ister. Fakat hızla geçen zaman, pek çoğumuzun korkulu rüyası olan bölgesel yağlanmaları, selüliti, sarkmaları, kırışıklıkları beraberinde getirir.
 
VÜCUT SIKILAŞTIRMA
Aşırı hareketsizlik, çok sık kilo alınıp verilmesi sporu bırakma yada doğal yaşlanma süreci içinde özellikle karın, kalça, bacak içleri ve kol üstelerinde oluşan gevşeklik ve deformasyonu sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özellikte bir uygulamadır. Yukarıda belirttiğimiz nedenler dışında, kişinin genetik özellikleri açısından da bağ dokusu zayıf olabilir. Dolayısıyla yaşı ilerlemiş bir kişide elastikiyet kaybı daha sık görülmekle birlikte, genç bir kişide de bu tür deformasyonlar olabilir.
 
Vücudumuzda elastikiyet kaybı olup olmadığını anlamının çok basit yöntemleri vardır. Örneğin üst bacak bölümünüzü sıkıştırdığınızda doku sanki bir hamur parçası gibi kıvrılıyor yada hızlı bir şekilde yürürken kalça ve bacaklarınızın “jöle” gibi hareket ettiğini hissediyorsanız bu o bölümdeki kasların yeterince güçlü olmadığı için deforme olduğunun göstergesidir. vücut sıkılığının artırılması ve korunması, depolanan yağların yakılması, toksinlerin atılması, pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olmak açısından kişiye özel programlar sunarak hiçbir cerrahi müdahalede bulunmadan ve deri altına hiçbir madde enjekte edilmeden sağlıklı bir şekilde KRM Estetik Platform’da sonuca ulaştırılmaktadır.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- EPİLASYON
- POWER PLATE
- CİLT BAKIMI
- KAVİTASYON
- RADYO FREKANS
- ELEKTROTERAPİ
- PRESSOTERAPİ
- KALICI MAKYAJ
- PROTEZ TIRNAK
- ALTIN MASKE
- KAŞ TASARIMI
- KİRPİK EKLEME
- SİR AĞDA
 
 
Pro WEB