KAVİTASYON
KAVİTASYON
Tek seansta 2 - 10 cm incelme
 
Kavitasyon, Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir. Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir.
 
LİPO KAVİTASYON İLE YAĞ ERİTMEDE DEVRİM
 
Şu an sistemler içerisinde en gelişmiş, en yeni teknoloji olan ultrason sistemidir. Herkese uygulanabilen kavitasyon cihazı harikalar yaratıyor. Bu yepyeni uygulama bayanların özellikle karın, göbek, basen, sırt ve kol bölgelerine yerleşen yağları başarılı bir şekilde parçalayıp eritirken aynı zamanda da selülitleride yok etmek üzere kullanılır.
 
LİPO KAVİTASYON NEDİR VE NASIL ÇALIŞIR?
 
Ultrason (ses) dalgalarının kavitasyon etkisi yaratma özelliği vardır. Tüm dünyada kullanılan güvenli bir teknolojidir. Bel, karın, kol ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp eritmek selülitli bölgeleri yok etmek amacı ile ses dalgaları kullanılır. Kavitasyon yöntemi ile hücreler arası boşluklar doldurulur. Genel yapı iyileştirilir, yağ hücreleri arasındaki bağların çözülmesi ile yağ hücrelerinin çeperleri zayıflatılarak sadece hedef bölgedeki adipoz doku parçalanır.
Ultrason (ses) dalgaları çevre dokulara zarar vermeden seçilmiş bölgedeki yağ hücrelerini parçalar. Kişiyi istediği vücut biçimine ulaşmasını sağlayan ilk non-invaziv teknolojidir. Herhangi bir yan etkisi yoktur. İğnesiz, operasyonsuz, ağrısız bir yöntemdir. Kalıcı sonuçlar verir.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- EPİLASYON
- POWER PLATE
- CİLT BAKIMI
- LIFTING
- RADYO FREKANS
- ELEKTROTERAPİ
- PRESSOTERAPİ
- KALICI MAKYAJ
- PROTEZ TIRNAK
- ALTIN MASKE
- KAŞ TASARIMI
- KİRPİK EKLEME
- SİR AĞDA
 
 
Pro WEB